2019

 4 Wood

Singles

1st Round

2nd Round

3rd Round

 by 20th May

by 3rd June

by 17th June

 

 

 

Zone 1

 

 

 

A. James

 

Downham Cons

 

v

 

 

P. English

 

 

 

Downham Mkt

 

 

 

v

 

S. Jones

 

 

 

Shouldham

 

 

 

v

 

Game 1

J. Newell

 

 

 

Aldiss Park

 

 

 

v

 

N. Moseley

 

 

 

Wootton Park

 

 

 

v

 

 

M. Williams

 

 

 

Hunstanton

 

 

 

v

 

M. Hunt

 

M. Hunt

 

St Lawrence

 

St Lawrence

 

v

 

Bye

 

 

 

A. Chambers

 

Swaffham Town

 

v

 

 

Bye

 

A. Chambers

 

 

 

Swaffham Town

 

v

 

K. Parke

 

K. Parke

 

Hunstanton

 

Hunstanton

 

v

 

Game 2

Bye

 

 

 

 

 

 

 

v

 

Singles Finals

T. Scarffe

 

 

 

Swaffham Town

 

 

 

v

 

 

Bye

 

T. Scarffe

 

 

 

Swaffham Town

 

v

 

L. Carlyle

 

L. Carlyle

 

Downham Cons

 

Downham Cons

 

v

 

Bye

 

 

 

A. Brand

 

Shouldham

 

v

 

 

Bye

 

A. Brand

 

 

 

Shouldham

 

v

 

C. Bailey

 

C. Bailey

 

Swaffham Town

 

Swaffham Town

 

v

 

Game 3

Bye

 

 

 

 

 

 

 

 

v

 

J. Bargh

 

 

 

Hunstanton

 

 

 

v

 

 

Bye

 

J. Bargh

 

 

 

Hunstanton

 

 

v

 

D. Wright

 

D. Wright

 

St Lawrence

 

St Lawrence

 

v

 

Bye

 

 

 

Zone 2

A. Tickner

 

Gorleston Links

 

v

 

 

J. Walmsley

 

 

 

Norfolk BC

 

 

 

v

 

E. Mayhew

 

 

 

Wymondham

 

 

 

v

 

Game 4

A. Walters

 

 

 

Wymondham

 

 

 

v

 

S. Moretta

 

 

 

Gorleston Links

 

 

 

v

 

 

E. O'Hanlon

 

 

 

Norfolk BC

 

 

 

v

 

P. Thorpe

 

 

 

G W Staniforth

 

 

 

v

 

S. King

 

Norfolk BC

 

J. Adams

 

Gorleston Links

 

v

 

 

P. Smith

 

 

 

Gorleston Links

 

 

 

v

 

J. Church

 

 

 

Freethorpe

 

 

 

v

 

Game 5

J. Clements

 

 

 

Gorleston Links

 

 

 

v

 

Singles Finals

R. Willgress

 

 

 

Norfolk BC

 

 

 

v

 

 

Bye

 

R. Willgress

 

 

 

Norfolk BC

 

v

 

J. Devitt

 

J. Devitt

 

Norfolk BC

 

Norfolk BC

 

v

 

Bye

 

 

 

S. Evans

 

Gorleston Links

 

v

 

 

Bye

 

S. Evans

 

 

 

Gorleston Links

 

v

 

B. Whitehead

 

B. Whitehead

 

Norfolk BC

 

Norfolk BC

 

v

 

Game 6

Bye

 

 

 

 

 

 

 

v

 

K. Rednall

 

 

 

Norfolk BC

 

 

 

v

 

 

Bye

 

K. Rednall

 

 

 

Norfolk BC

 

v

 

L. Barber

 

L. Barber

 

Freethorpe

 

Freethorpe

 

v

 

Bye

 

 

 

Zone 3

 

C. Turner

 

County Arts

 

v

 

J. Kirby

 

Acle

 

Game 7

 

 

 

 

v

 

 

 

 

 

 

G. Reeve

 

Acle

 

v

 

S. Leighton

 

Holt

 

Singles Finals

H. Wilkinson

 

County Arts

 

v

 

Bye

 

 

 

Game 8

H. Wilkinson

 

County Arts

 

v

 

C. Webb

 

County Arts

 

C. Webb

 

County Arts

 

v

 

Bye